Ексклюзиви
пʼятниця, 07 квітня 2017 21:57

Яке слово найпопулярніше у світі?

Яке слово найпопулярніше у світі?

Лінгвісти з усієї планети провели ряд досліджень та з'ясували, що найпопулярнішим словом на Землі є англійське "ОК". Ним користуються майже у всьому світі.

Слово "Ок" вперше надрукували на сторінках газети "Boston Morning Post" в Англії у 1839 році. Автором феноменального слова був редактор видання. Він просто скоротив висловлювання "allcorrect" (дослівно — все правильно) до знаменитого "ОК".

Шаленої популярності слово здобуло за часів президента США Ендрю Джексона. Говорили, що він не вирізнявся особливим інтелектом, тож затверджував усі документи банальним "ОК". Саме з США почалася неймовірна слава цього слова, яка дійшла і до України.

Французи вважають, що цей вислів виник під час війни, коли в щоденному рапорті про втрати писали "0 killed" ( "нуль убитих"), що для стислості стали вимовляти "O K" ( "Оу Кей"). І пізніше цей вислів став повсюдно використовуватися англійськими льотчиками під час Другої світової війни, коли вони повідомляли на базу, що у них немає втрат і взагалі немає проблем з авіацією.

Ще одна версія, що "OK" походить від сучасного грецького "ολα καλα", виразу, що використовувався грецькими моряками і укладальниками рейок в США, які відзначали ці дві букви на рейках, позначаючи "все в порядку, все йде добре" і т. п.

Жителі Оклахоми стверджують, що "OK" походить від скороченого написання їх рідного штату, прийнятого під час однієї передвиборної кампанії.

Також існує версія, що виникнення пов'язане з появою контейнерних морських перевезень. В обов'язки портового вантажника входила маркування контейнерів "все в цілості" (All Keep), помилково скорочена до OK.

Зараз ви читаєте новину «Яке слово найпопулярніше у світі?». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути