неділя, 20 жовтня 2019 23:28

Чоловік витратив 30 років на створення мініатюрного будинку
15

Кожна деталь будинку, за незначним винятком, є ручною роботою.
Фото: dailymail.co.uk
Кожна деталь будинку, за незначним винятком, є ручною роботою.
Кожна деталь будинку, за незначним винятком, є ручною роботою.
Кожна деталь будинку, за незначним винятком, є ручною роботою.
Кожна деталь будинку, за незначним винятком, є ручною роботою.

42-річний актор Джон Тренчард із Лондона представив мініатюрну версію заміського маєтку в стилі історичних архітектурних пам'яток Англії.

Працювати над своїм будинком у мініатюрі чоловік розпочав у віці 12 років. На той час планував зробити лише одну кімнату. Коли робота була завершена, зрозумів, що не хоче на цьому зупинятися. Пише відоме британське видання Dailymail.

За 30 років мініатюрний замок Джона "розрісся" до восьми кімнат. Нині в ньому є приймальна зала, хол, мансардна кімната, турецька баня, каплиця, винний підвал і навіть тунель для втечі.

Кожну деталь будинку Тренчард робив уручну, на що витратив тисячі годин. На створення одних лиш сходів пішов цілий рік. Зробив їх Джон у стилі замків епохи англійського короля Якова I. Сотні годин витратив на те, щоб уручну намалювати вітражі для вікон каплиці. Самі вікна зробив із прозорої поліетиленової плівки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитячі садки та нічні клуби: показали дивовижні перетворення церков

Предмети інтер'єру Джон виготовив із різних вторинних матеріалів — від коробки з-під пластівців до яєчних лотків. Крім того, брав і готові елементи меблів, призначені для лялькових будинків.

За словами Джона, нині його творіння готове лише на одну третину. Чоловік не виключає, що працюватиме над завершенням проекту протягом усього свого життя. Наразі в в планах має добудувати мінімум 10 нових кімнат, зокрема бібліотеку, кухню й більярдну. Також хоче оформити екстер'єр, встановити мініатюрні дорожні знаки, кафе.

Унікальний будинок 36-річного британця Аарона Вайтсайда повертає в минуле. Інтер'єр оселі витримано у стилі 30-х років минулого століття. "Наймолодшим" предметом у ній є радіола 1950-го року випуску. Ліжко, камін, ванна, раковина, пральна машинка, пилосос, електроплита, увесь кухонний інвентар, буфет і навіть декоративні маски — усе це довоєнних часів. Щоб бути послідовним, від телевізора й холодильника чоловік відмовився.

Зараз ви читаєте новину «Чоловік витратив 30 років на створення мініатюрного будинку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути