Міжкімнатна перегородка зруна не тільки тим, що її можна ставити де вам заманеться, а й тим, що на відміну від стіни, забирає не весь простір. Одночасно вона може виступати в якості декору. Виконані з різних матеріалів, розмірів і форм - міжкімнатні перегородки завжди зонують приміщення.
Залежно від того, яку функцію виконуватимуть міжкімнатні перегородки, вибирається і матеріал виконання. Комусь потрібна стіна, яка витримає підвісні полиці або шафу, іншим же необхідний декоративний елемент для прикрашання інтер'єур.
Міжкімнатні перегородки можна виготовляти з наступних матеріалів:
цегла. гіпсокартон, склоблоки, скло, газобетонні блоки, керамзитобетонні блоки, метал, полікарбонат, акрил, дерево (бамбук, плетіння з лози, прутів, гілок), комбінування різних матеріалів в рамках одного виробу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 легких ідей перетворення лоджії в повноцінну кімнату
Перегородка з цегли
Вони є найважчими перегородками. Але їх властивості міцності і звукоізоляції знаходяться поза конкуренцією. На них легко вішати масивні шафи й полиці.
Цегляні перегородки вимагають подальшого штукатурення, фарбування або обклеювання шпалерами, настінними панелями. Конструкції з клінкерної цегли не штукатурять, але клінкерні конструкції мають високу вартість через цінність самого матеріалу.
Перегородки зі звичайної цегли дешевші. Їх штукатурять, рідше - покривають гіпсокартоном.
Перегородка з блоків
Газобетонні або комірчасті блоки - вельми популярний матеріал для швидкого і недорогого зведення міжкімнатних стін та перегородок. Основною перевагою матеріалу є висока гнучкість до створення поверхонь різної форми. Якщо вам потрібна оригінальна перегородка з плавними лініями, оригінальними отворами або просто з внутрішнім прокладанням електропроводки - газобетонні вироби стануть найкращим вибором.
Перегородка з гіпсокартону
Такі перегородка мають вологостійкі панелі, які можна встановлювати навіть у ванних кімнатах і санвузлах. Їх товщина не перевищує 10-12 см і вони вбирають та віддають вологу із повітря. Такі перегородки можна звести дуже швидко, до того ж вони не вимагають оштукатурювання, тільки шпаклівки стиків.
Перегородка з дерева
Її ціна залежить від породи деревини. Вироби з дерева завжди привносять в інтер'єр нотки природного теплоти, затишку і унікальності.
Скляна перегородка
Прозорі і матові скляні перегородки використовуються для зонування, зберігаючи поширення світла в усі функціональні зони приміщення. Для їх виготовлення використовується особливо міцне і безпечне для людини гартоване скло. Навіть при розбиванні поверхні, людина не пораниться через спеціальну захисну плівку, що не дає склу розлетітися.
Коментарі