Ексклюзиви
Середа, 05 серпня 2020 16:55

Під замком знайшли невідомі тунелі

Під замком знайшли невідомі тунелі
Барельєф мисливця із соколом, знайдений у печерах Ольштинського замку Фото: thefirstnews.com

Археологи знайшли невідому печеру і мережу тунелів під польським замком Ольштин. Відкриття зробили під час дослідження печери Нижнього замку.

Вважають, що це пов'язане з однією із місцевих легенд. Згідно з нею, під замком існував секретний тунель, що зв'язував його з монастирем Ясна Гора. З його допомогою під час війни врятували чудотворну Ченстоховську ікону Божої Матері - один із найбільших символів країни, повідомляє The First News.

Також ученим вдалося знайти декілька артефактів, зокрема середньовічну кам'яну плитку із зображенням мисливця із соколом на руці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чаша, підсвічники, унікальні значки - у старій польській синагозі знайшли скарб

"Дослідження вказали на наявність величезної порожнечі. Про гігантські розміри систем і печер під замком в Ольштині можна тільки здогадуватися", - зазначив археолог Миколай Урбановський.

Нещодавно у селі Підзамочок Бучацького району на Тернопільщині під час розкопок на території замку виявили поселення трипільської культури. Археологи розкопали піч, кераміку і посуд.

Зараз ви читаєте новину «Під замком знайшли невідомі тунелі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода