Ексклюзиви
Четвер, 03 серпня 2017 05:28

Вчені з'ясували, який вид алкоголю захистить від діабету

Вчені з'ясували, який вид алкоголю захистить від діабету
Від діабету захистить натуральне вино. Фото twitter.com

Як з'ясувало нове дослідження, регулярне помірне вживання вина може значно захистити від діабету.
Про це повідомляє Huffington Post.

"Вчені з'ясували, що вживання вина три або чотири рази на тиждень привело до зниження на 27% ризику діабету серед чоловіків і на 32% - у жінок, в порівнянні з тими, хто утримується від алкоголю. У той же час такі алкогольні напої як джин і горілка підвищували ризик захворювання серед жінок", - йдеться в статті авторів з Університету Південної Данії на чолі з професором Янне Толструп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 звичок, як уникнути передчасного старіння.

У своєму дослідженні вони вивчили дані 70 551 чоловіків і жінок, які розповіли про свої звички щодо алкоголю і перебували під наглядом протягом п'яти років.

Чоловіки, які пили 14 порцій алкоголю на тиждень, на 43% рідше хворіли на діабет, ніж ті, хто взагалі не п'є.

У жінок, які вживали дев'ять напоїв на тиждень, на 58% рідше розвивався діабет, ніж у тих, що не п'ють.

Вино дало найбільший ефект. Для чоловіків і жінок сім або більше келихів вина на тиждень знизили ризик розвитку діабету на 25-30% в порівнянні з вживанням менш одного келиха вина. Дослідники вважають, що так відбувається тому, що в ньому містяться хімічні сполуки, що поліпшують баланс цукру в крові.

Від одного до шести порцій пива в тиждень на 21% зменшували ризик діабету у чоловіків, але не мали ефекту для жінок.

Джин та інші напої не надали позитивного ефекту, щоденне вживання збільшило ризик діабету у жінок на 83%.

"Не можна говорити про вплив споживання алкоголю на діабет в поодинці. Адже споживання алкоголю сприяє великому числу інших серйозних захворювань, включаючи деякі види раку, серцеві захворювання і захворювання печінки, тому люди повинні пам'ятати про це, думаючи про те, скільки вони п'ють. Ризик розвитку діабету типу 2 є складним, на нього впливає декілька чинників, таких як генетика, етнічна приналежність, вік і надмірна вага. Хоча ці результати цікаві, ми не рекомендуємо, щоб люди розглядали їх як зелене світло, щоб пити понад рекомендованої норми", - заявила Розанна О'Коннор, представник Організації громадського охорони здоров'я Англії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 продуктів для гостроти розуму.

Провал пам'яті після перенасичення організму алкоголем виявились дуже поширеними. За словами професора Девіда Натта з медичного факультету Imperial College London, повна втрата пам'яті відбувається через те, що алкоголь змішується з хімічними речовинами, необхідними для зберігання пам'яті в мозку. Дослідження візуалізації головного мозку продемонстрували, що у алкоголіків мозок зменшується в розмірах.

Зараз ви читаєте новину «Вчені з'ясували, який вид алкоголю захистить від діабету». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі