Провал пам'яті після перенасичення організму алкоголем виявились дуже поширеними.
Про це дослідили американські вчені, пояснює Huffington Post.
"У дослідженні, що вивчило 772 студентів коледжів, проведеному в США в 2002 році, 40% з тих, що вживали алкоголь, повідомили, що відчували провали пам'яті. Ці люди брали участь в широкому спектрі потенційно небезпечних подій, які не могли пригадати, включаючи вандалізм, незахищений секс і керування авто", - пояснив професор Пол Уоллес.
За словами Уоллеса, алкоголь здатний впливати на нашу пам'ять, навіть коли споживається в менших кількостях.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені знайшли спосбі продовжити життя.
"Алкоголь - це депресант, який працює так само, як заспокійливий засіб, сповільнюючи роботу вашого мозку, що призводить до погіршення пам'яті. Провал пам'яті - це екстремальна версія втрати пам'яті, що є загальним явищем для пияків. Ми не просто забуваємо частину подій - наш мозок навіть не створює й не зберігає ці нові короткострокові спогади.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 звичок, які викликають старіння.
За словами професора Девіда Натта з медичного факультету Imperial College London, повна втрата пам'яті відбувається через те, що алкоголь змішується з хімічними речовинами, необхідними для зберігання пам'яті в мозку.
"Алкоголь блокує нейротрансмітери пам'яті й підсилює нейротрансмітери анти-пам'яті, які ретранслюють сигнали між нервовими клітинами, щоб передавати інформацію між мозком і тілом. Дослідження показують, що як чоловіки, так і жінки мають проблеми з навчанням і пам'яттю в результаті вживання алкоголю. Дослідження візуалізації головного мозку продемонстрували, що у алкоголіків мозок зменшується в розмірах".
Населення Землі зіткнеться з проблемою швидкого старіння та обмеженим доступом до харчових ресурсів. "Світова популяція направляється до краху, але мало хто це бачить або піклується про це", - розповів Ілон Маск, винахідник.
Коментарі