Берегти дитину від мікробів небезпечно через ризик появи в неї раку крові. Підтвердження цьому вчені знайшли, проаналізувавши результати наукових спостережень, які проводились протягом останніх 30 років.
Розвиток дитячої лейкемії провокує 2 фактори. Один з них — мутація генів. Вона робить організм дитини схильним до раку крові. Запускають же пухлинний процес окремі види інфекцій. Трапляється це, якщо дитину протягом першого року життя ретельно оберігають від мікробів і тим самим не дають її імунній системі навчитися захищати організм. Повідомляє відомий американський телеканал CNN.
"Небезпеку інфекції становлять для дітей з генетичною мутацією, імунні системи котрих не були готові до зустрічі з хвороботворними мікробами", — розповідає професор Мел Грейвс із Інституту дослідження раку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вражаючі цифри: оприлюднили світову статистику по раку
Гострий лімфобластний лейкоз (дитяча лейкемія) — це форма раку крові, яка найчастіше вражає дітей віком до 4 років. Він розвивається швидкими темпами: протягом декількох днів або тижнів. Зароджується в крові й поширюється на інші частини тіла, зокрема лімфатичні вузли, печінку й нервову систему. Основним засобом лікування є хіміотерапія.
Коментарі