У 19-річного підлітка з Китаю виросли з правої сторони груди, як у жінки. Причиною стало часте вживання фастфудів. Вони містять хімічні речовини і призводять до гормонального дисбалансу.
Про це пише dailymail.co.uk
Щоб не розголошувати свого імені, хлопець вигадав псевдонім Сяо Ян. Він живе в окрузі Канньян провінції Чжецзян.
Хлопець помітив зміни свого організму шість років тому під час статевого дозрівання, але ніяк не міг зважитись на операцію. На кардинальне рішення він погодився коли груди виросли уже до першого розміру.
Такі зміни в чоловічому організмі називаються гінекомастією, яку мають 40-60 % чоловіків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінка обпекла обличчя натуральною косметикою
"Єдиним виходом в цій ситуації була мастектомія - операція з вирізання молочної залози. Пацієнт швидко після неї виздоровів", - каже доктор Пан Чонлянг, головний лікар Центральної лікарні Веньчжоу.
У лікарні йому зробили УЗД, яке показало збільшення правої молочної залози. Ліва не мала жодних ознак набухання. Йому зробили операцію і вже через п'ять днів виписали з лікарні.




















Коментарі