13 лютого - День презерватива. Його відзначають у 40 країнах. Проводять просвітницькі заходи для профілактики ВІЛ/СНІД під час статевих контактів. У Швейцарії почали випускати презервативи невеликого розміру для підлітків 12-14 років.
1. Перша згадка презерватива датується 1564 роком. Італійський лікар Габріеле Фаллопіо запропонував надягати на чоловічий статевий орган лляний просочений хімікатами мішечок.
2. Найстаріший зі збережених презервативів знайшли в місті Лунд, Швейцарія. Контрацептив, що датується 1640 роком, був зроблений із свинячої кишки і міг використовуватися багаторазово. Його прали в теплому молоці після кожного використання. Презервативи XVII ст. не захищали від венеричних захворювань, використовувалися для запобігання вагітності.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 помилок під час користування презервативами
3. Наприкінці XIX ст. і до початку Першої світової війни майже всі презервативи, які використовували в Європі, імпортували з Німеччини. Вона також забезпечувала презервативами Австралію, Нову Зеландію і Канаду. Протягом війни американські компанії Schmid Inc. і Youngs Rubber Company стали найбільшими постачальниками презервативів у країни антинімецької коаліції. До початку 1920-х більшість європейських презервативів знову виготовляли в Німеччині.
4. У ХІХ ст. контрацептивами користувалися лише вищі класи, повія дозволити собі цього не могла. Ціна одного презерватива дорівнювала її місячному заробітку.
5. На Близькому Сході у презервативах переносять воду. Їх розтягують між шарами бетону, щоб зробити дах водонепроникним. Дорожні робітники кидають їх у чани зі смолою, щоб надати асфальту гладкості.
Кожен знак зодіаку має свій темперамент у сексі. Щоб краще дізнатися вподобання, варто ознайомитися з описами знаків зодіаку.
Про це далі у статті.
Коментарі