Щорічне переведення годинників значно впливає на здоров'я людини.
Саме в цей період до лікарів звертаються найбільше пацієнтів із панічними розладами, страхами й депресіями, розповіла Gazeta.ua терапевтка Наталія Гаптар.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депресія може вбити. Як швидко позбутися недуги
Зміна стрілок на годиннику призводить до того, що більшість людей почуваються втомленими та страждають від порушень сну.
"Подібні коливання часу лише додатково навантажують наш організм і нервову систему. Порушується добовий ритм, з'являються проблеми зі сном, підвищується дратівливість і тривожність. Особливо страждають люди похилого віку. А навесні й без того загострюються хронічні хвороби та психічні розлади. Тому пацієнтів з подібними проблемами в цей період значно більшає. Ухвалення нового закону про скасування переведення годинників стане хорошою новиною для нас усіх", - говорить Гаптар.
Верховна Рада в середу ухвалила в 1-му читанні законопроєкт про скасування в Україні переходу з літнього на зимовий час і навпаки. Якщо закон ухвалять, то в Україні більше не буде переходу на літній час, а постійно залишатиметься нинішній зимовий час, або UTC+2 за міжнародною шкалою.
Коментарі