середа, 09 січня 2019 15:17

Онколог навела шокуючі дані про рак в Україні

Онколог навела шокуючі дані про рак в Україні
В Україні кожен другий помирає від раку. Фото: svidok.online

Щорічно в Україні виявляють 160-170 тис. хворих на рак. Половина з них помирає протягом першого року після встановлення діагнозу.

"ВООЗ вважає, що до 2030-го кількість хворих на планеті Земля збільшиться приблизно на 70%. Рак, безумовно, молодшає. Але сказати, що ми суттєво відрізняємося за структурою захворюваності від інших країн, не можна. Онкологія посідає в Україні друге місце за рівнем смертності, поступаючись тільки кардіологічним захворюванням", - пояснила завідувачка відділенням малоінвазивної хірургії у Київському онкологічному центрі Катерина Харченко, пише obozrevatel.com.

У той же час в економічно розвинених країнах, таких як Швеція, Фінляндія або Данія, зростання захворюваності навіть вище, ніж в Україні, додала лікар. Однак рівень смертності у цих державах значно нижчий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені знайшли ще один спосіб перемогти пухлини

"Найголовніша проблема настільки високої смертності від онкологічних захворювань в Україні - пізнє виявлення хвороби. Приблизно 35-45% пацієнтів приходять до онкологів, маючи уже 3-4 стадію хвороби. Відповідно і лікування набагато дорожче, складніше і виживання нижче, і тривалість життя у результаті менша", - підвела підсумок вона.

На українських прилавках продається зелених чай, що містить небезпечну речовину, – антрахінон, який викликає рак. Така інформація надійшла від системи RASFF від 29 листопада 2018-го. Чай завезли з Китаю через Королівство Нідерландів. Імпортером є Heuschen&Schrouff, Oriental Foods Trading B.V. Продукт доставили до окремих держав-членів ЄС та України.

Зараз ви читаєте новину «Онколог навела шокуючі дані про рак в Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути