Існує думка, що хвороби потрібно лікувати окремо по черзі. З цього правила є вийнятки. Деякі захворювання тіла та мозку потрібно лікувати одночасно, оскільки процес видужання може затягнутися.
Про них детальніше пише Cosmo.
1. Серцева недостатність і панічний розлад
Панічна атака характеризується такими симптомами як викид адреналіну та кортизолу в крові, що негативно впливає на роботу серця. Дослідження показує, що панічна атака підвищує ймовірність проблем зі серцем на 47%. Тоді виникає біль у грудях, зміна пульсу, прискорене дихання.
Фахівці рекомендують йогу. В одному дослідженні люди, які займалися йогою двічі на тиждень протягом двох місяців, продемонстрували зниження рівня паніки. Це пов'язано з успішною боротьбою зі стресом і загальним розслабленням організму.
2. Серцева недостатність та депресія
У людей з депресією ризик проблем з серцем збільшується на 30%. Через негативний вплив на кров, депресія може спричинити утворення тромбів.
В такому випадку потрібно частіше зустрічатися з близькими людьми. Відчуття прихильності знижує частоту пульсу, тиск і рівень холестерину.
3. Мігрень і тривожність + депресія
Люди з мігренню більш, ніж вдвічі частіше страждають від тривожного розладу, ніж ті, хто не має цих хвороб. Все тому, що постійні викиди адреналіну сприяють розвитку тривожності і депресії. Після гормональної бурі, починається сильна мігрень.
Фахівці рекомендують дихати діафрагмою. Покласти одну руку на грудну клітку, іншу - на живіт і спробувати "проштовхнути" повітря вниз. Ще один варіант - тепла ванна: підвищення температури тіла може послабити прояви депресії і відсунути напад паніки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Визначили найбільші страхи українців
4. Псоріаз і депресія
Ці дві хвороби пов'язані з високим рівнем цитокінів – білків, які можуть бути причиною різних запалень. До того ж, жінки з сильною депресією, вдвічі частіше страждають від проблем зі шкірою.
Науковці радять носити вільний одяг, щоб не травмувати і зволожувати шкіру.
5. Діабет і шизофренія
У людей, які страждають на шизофренію, вдвічі частіше розвивається діабет. Цей зв'язок пов'язують з генетикою, підвищеним рівнем кортизолу та зайвою вагою. До того ж, препарати від шизофренії призводять до збільшення ваги та вироблення інсуліну.
Варто поговорити з лікарем про призначення ліків без побічних ефектів, регулярно здавати аналізи на глюкозу і гемоглобін.
На чоловіків дієти діють швидше, ніж на жінок. Мова йде про дотримання однакових дієт чоловіків та жінок. До цього висновку науковці дійшли після проведеного дослідження із більш ніж 2000 учасників з надмірною вагою. Чоловіки дотримуючись низькокалорійної дієти за 8 тижнів втратили значно більше кілограмів, ніж жінки.
Також вони мали більш значне зниження показника метаболічного синдрому, показники діабету, інсульту та гіпертонії.
Коментарі