Самотність частіше відчувають молоді люди від 18 до 22 років. Вона для них така ж шкідлива, як і пачка викурених сигарет в день.
Про це повідомляє Cigna.
Вчені Каліфорнійського університету провели дослідження з 20 тисячами опитаних. Після нього вони порівняли самотність з курінням. За їх словами, шкода така ж чи гірша, як і від 15 викурених сигарет в день.
У дослідженні сказано, що соцмережі не впливають на почуття самотності. Молоді люди, які регулярно ними користуються, точно так же відчувають себе самотніми, як і ті, хто не має до них пристрасті.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ООН назвала головну причину смерті жінок віком 30-49 років
Щоб уникнути самотності, медики рекомендують добре спати, проводити час з сім'єю, займатися фізичними вправами і не працювати занадто багато.
В Кореї створили робота, який допоможе боротися з самотністю. Фрібо – пристрій для комунікації людей, що мешкають поодинці.
Корейські інженери із Університету Йонсе створили робота для самотніх людей. Він не замінює людське спілкування, а слугує засобом комунікації. Розробку представили на конференції HRI 2018.
Зовні Фрібо нагадує кота. В якості обличчя встановлений екран. На ньому відображаються очі, які виражають різні емоції. За рахунок датчиків і аналізаторів робот визначає, що робить господар. Передає інформацію такому пристрою, який є у знайомих.
Коментарі