Ексклюзиви
понеділок, 11 березня 2013 07:15

Три стіни пофарбували, одну обдерли до цегли

Автор: фото: Андрій Шматов
  Зразки лофт-дизайну показали на виставці інтер’єру та меблів у Києві. Цегляну стіну дизайнери італійського ательє ”Діалма Бравн” пофарбували у сріблясто-білий колір. Повісили плакати в рамках та великий годинник у мідній оправі. Канапу, стілець та журнальний столик оббили червоно-коричневою шкірою
Зразки лофт-дизайну показали на виставці інтер’єру та меблів у Києві. Цегляну стіну дизайнери італійського ательє ”Діалма Бравн” пофарбували у сріблясто-білий колір. Повісили плакати в рамках та великий годинник у мідній оправі. Канапу, стілець та журнальний столик оббили червоно-коричневою шкірою

Дизайнер Тетяна Антонець переробляла двокімнатку парі з Рівного.

— Будинок старий, ще за Польщі зведений. На підлозі старовинний дубовий паркет. У вітальні стоїть висока піч-притула. Ми її зробили родзинкою інтер'єру, — розповідає 25-річна Тетяна Антонець.

Вона оформила квартиру у стилі лофт, індустріального дизайну.

— На грубці були старовинні коричневі кахлі з орнаментом. Місцями повідпадали. Господарі заклали дірки стандартною радянською білою плиткою. Ми її збили. Додали темно-сині та жовтогарячі кахлі.

Двері між кухнею та вітальнею вийняли, залишили відкритий прохід. Дизайнерка додала ще кілька потертостей на паркеті, потерла наждаком, щоб "зістарити". Покрила кількома шарами темного лаку.

— Виявилося, цегла там яскраво-червона, дуже гарна. Ми її покрили прозорим лаком, щоб зберегти колір. На цю стіну причепили плаский телевізор із стереосистемою. Вийшов справжній лофт-ефект — надсучасна техніка на старовинній стіні. В лофт-дизайні поєднують деталі різних епох. Наприклад, комп'ютер ставлять поряд із радіолою 1930-х років.

Шпалери зняли. Одну стіну у вітальні обдерли до цегли. Дві пофарбували білим, іншу — в світло-коричневий. Замість люстр причепили дві потужні лампи. Звисають на дроті.

— Зазвичай меблі для лофту оббивають однотонною тканиною або шкірою з ефектом потертості. На таке господарі вже не мали грошей. Ми купили сірий диван, накидали на нього подушок. На бабусині стільці накинули строкаті килимки з ганчір'я.

 

Зараз ви читаєте новину «Три стіни пофарбували, одну обдерли до цегли». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.05.2013 16:28:5791146.119.34.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да,жидовка нагримерованная 100%!! Тина Кароль-красавица! Боже ,когда Тину показали без гримма,-без слез на нее страшно было смотреть!А чего самую нищюю и отсталую Украину на Евровидении представляют негры и жидовка Огневич? А титульные уже что все...повыздыхали?Где титульные?-Мертвые пчелы не гудят!

22.05.2013 13:06:41Гість37.73.206.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

911, ти ідіот?

23.05.2013 12:06:09Олешко91.210.157.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

правка: не "?", а "!"

21.05.2013 11:45:52Соломон178.94.12.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Вот вам и россия матушка...

21.05.2013 11:36:33Вовочка37.54.115.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Как всегда - Украина дает России больше, чем получает от нее. В этот раз больше в четыре раза. Куда москаля не целуй - у него везде ж..па.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути