Киянин 23-річний Олексій Дмитренко — інженер з обслуговування та ремонту побутової техніки фірми "Ютех". Два роки користується пилососом-роботом.
Прилад схожий на шайбу заввишки 8 см, діаметром 32 см. Зверху має невеликий екран і вісім кнопок. Знизу три колеса й дві щітки. Однією робот прибирає у кутках, під шафами та плінтусами. Всмоктує пил у пластиковий контейнер.
Час і дату ввімкнення виставляють кнопками. У встановлений час пилосос вмикається й прибирає. Велику квартиру на 100 кв. м пилососить за 1,5 год. Спочатку проїжджає кімнату по діагоналі, щоб просканувати кількість пилу. Потім починає прибирати.
— Якщо пил лишається, він знову проходить те місце. Робить це до 10 разів. Пилосос якщо десь заплутається у дротах, сам вибереться звідти. Закінчивши прибирання, робот їде на базу заряджатися. Мій пилосос прибирає у вівторок і п'ятницю, поки я на роботі. Приходжу додому, а там чисто.
У комплекті продають "віртуальну стіну" — пристрій завбільшки з мобільний телефон, що світить 2-метровим променем, за який робот не заїжджає. Олексій використовує пристрій біля мисок свого кота, щоб робот їх не перекинув та не всмоктав корм.
Такий пилосос коштує 4,5 тис. грн.
Коментарі
1