Колись на Покрову красуні скиглили: "Свята Покровонько, накрий мені головоньку, хоч хусткою, хоч ганчіркою, аби не залишитись дівкою". До весільної моди сучасні дівчата такі ж невибагливі.
У київських салонах весільного вбрання в один голос запевняють: мода на майже однакові сукні залишилася в радянському минулому. Нині наречені замовляють одяг за принципом "сам собі режисер". Наприклад, вибирають сукню з прозорим бюстом та маленькими квіточками на ньому чи білий смокінг із капелюхом.
— Забаганки наречених — закон, — кажуть менеджери салону "Адель". — Спочатку ми сумнівалися, чи варто шити молодій замовлену чорню сукню... Але прикрасивши бісером чорний атлас із шифоновими вставками, самі ахнули — вийшло фантастично!
На Заході навіть мінливі новинки маскультури можуть диктувати стиль вбрання наречених. Наприклад, після виходу четвертої книги про Гаррі Поттера європейські молоді кинулися купувати вбрання із високою талією та шифоновимим рукавами-крилами, як у чарівників.
— Якось дівчина замовила "сукню янгола" — з крилами на спині та німбом замість фати, — пригадує арт-менеджер салону "Юнона" Володимир Барило, 30 років.
Усе ж я сумнівалася: чи варто так експериментувати з власним весіллям? Крапки над "і" розставила моя 23-річна подруга Василина. Вона пішла до загсу в джинсах та футболці з написом "Щойно одружені".
— Мене не обходять такі дрібниці, — сказала вона. — Я зайнята людина й не маю часу ходити по магазинах.
Коментарі