Ексклюзиви
Вівторок, 10 січня 2012 15:51
Ольга Гембік
Ольга Гембік
Ольга Гембік

Корпоратив

Ресторан для новорічного корпоративу почали вибирати ще з вересня. Шеф особисто перевіряв, щоб усе було на вищому рівні. Маркетологи простежили, щоб зала була прикрашена кульками в корпоративних кольорах. Бухгалтерія покупляла декольтовані сукні з блискітками, економісти поробили високі зачіски, краватками зашморгнулися навіть комп'ютерники.

— Сподіваюся, що свята у дружньому колі ще більше згуртують колектив, — виголосив перший тост шеф.

Усі аплодували. Закушували, елегантно втираючи кутики вуст мереживними серветками.

Коли на столі з'явилися перші порожні пляшки й подали гаряче, чоловіки послабили краватки. Шеф поклав руку на плече секретарці й виголосив сьомий тост — про вічне кохання.

Після восьмого тосту дівчата з відділу логістики почали стріляти цигарки в охоронців.

Після восьмого тосту дівчата почали стріляти цигарки в охоронців

Після дев'ятого керівник відділу маркетингу змайструвала собі намисто з оливок і зеленої цибулі. Заступник бухгалтера перекинула на сукню салат і пропустила десятий тост, намагаючись відіпрати пляму в чоловічій вбиральні. Чоловіки, хто не могли терпіти, були змушені ходити до вітру надвір.

Під час 11-го тосту економісти заходилися з'ясовувати стосунки з рекламістами. Тим часом провідний фахівець відділу забезпечення знімав на мобільний, як його начальник відкриває оком пиво. 12-й тост економіст із праці закушував оливковим намистом з декольте головного маркетолога. Другий заступник генерального, спостерігаючи цю ідилію, раптом згадала, що влітку розлучилася з чоловіком, зачинилася в гардеробі й ридала до ранку. Як горлали "Мурку" старший юрист і начальник відділу охорони, мало хто чув — до 16-го тосту досиділи не всі.

Зранку половина не з'явилися на роботу. Тих, хто прийшов, цікавило одне — як часто вчора генеральний усамітнювався із секретаркою. А сам шеф на обідньому планері із заступниками сказав, що корпоративи — це неекономне використання коштів.

Зараз ви читаєте новину «Корпоратив». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

35

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода