середа, 08 лютого 2017 11:38

Школи вестимуть облік свого бюджету

Школи вестимуть облік свого бюджету
Фото з focus.ua

Школи на сайтах вестимуть облік усіх своїх грошових надходжень та витрат. Таке положення прописане у проекті закону "Про освіту". Про це повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

"Щоб Міносвіти почало розробляти підзаконні акти, які унормовуватимуть питання з грошовими шкільними внесками батьків, парламент повинен проголосував за закон "Про освіту". Адже зараз усі благодійні внески збираються в межах чинного закону "Про благодійну діяльність та благодійні організації". Фактично їх використання не відслідковується і не регулюється", – пояснює глава міністерства.

Положення врегулює проблеми з грошовими шкільними внесками батьків. Оприлюднення усіх видатків допоможе виявити, чи були зловживання при закупівлі потрібних навчальному закладу матеріалів та необхідних послуг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оновлять навчальні програми для учнів 5-9 класів

"У зв'язку з децентралізацією місцеві органи влади отримали суттєві ресурси та повноваження у галузі освіти. Щоб місцева освітня політика не програвала боротьбу з оновленням фасадів будинків і гроші витрачалися на освіту наших дітей, місцеві громади мають вказувати своїй владі на те, що освіта – важливий пріоритет", - каже Гриневич.

Міністерство освіти анулювало ліцензії вищих навчальних закладів на окупованих територіях Донбасу та Криму.
Ліцензії забрали у 32 університетів 1-4 рівня акредитації, які перебувають на непідконтрольній території Донецької області, 14 ВНЗ 1-2 рівня акредитації - на непідконтрольній території Луганської області, 25 ВНЗ 1-4 рівня акредитації - в Криму (зокрема 6 приватних).
Зараз ви читаєте новину «Школи вестимуть облік свого бюджету». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4069
Голосування Чи варто із дітьми вчити уроки?
  • У жодному разі не треба
  • Завжди потрібно
  • Треба до 5 класу
  • Потрібно, якщо дитина заробила погану оцінку
  • Слід тільки перевіряти виконане завдання
  • Треба, якщо про це благатиме дитина
Переглянути