Вчені з Данії провели експеримент, у якому дослідили тривалість життя близнюків та звичайних людей. Дослідження данських учених показало, що в середньому такі люди живуть на кілька років довше.
Участь в експерименті взяли 2932 людини, передає actualnews. Половина піддослідних - пари близнюки. Усі учасники народилися у проміжку між 1870 і 1900 роками. Термін життя у цей період у середньому становив 45 років у чоловіків і 60 років у жінок.
Виявилося, що у жінок-близнюків цей показник вище на 10%, а у чоловіків-близнюків на 6%.
Також автори дослідження з'ясували, що у двійнят тривалість життя менша, ніж у близнюків, але більше, ніж у одинаків. Науковці назвали цей ефект "ефектом захисту близнюків".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Установили, у якому віці краще ставати батьком
Вчені припускають, що довголіття близнюків безпосередньо залежить від їх емоційного зв'язку, який формується ще в утробі. Італійські вчені дійшли висновку, що ще ненароджені близнята намагаються побудувати відносини один з одним, повідомляє Експерс.
Підтвердження було отримано завдяки методу чотиривимірної ультрасонографії, за допомогою якої лікарі зазвичай спостерігають за розвитком плоду в матці. З'ясувалося, що у 14 тижнів вони спеціально намагалися доторкнутися один до одного ручками і наближалися обличчями. Якщо їхні руки стикалися, то вони намагалися затриматися і продовжити дотик.
Вчені порівнюють стосунки між близнятами з дією міцного шлюбу. Такий союз виступає в ролі соціального щита, що забезпечує фізіологічний і психологічний комфорт, інформує pan-ta-pani.
Вчені стверджують, що діти-близнюки мають спадкову схильність до раку.
У третині випадків розвитку раку у одного з близнюків, ця недуга вражає і іншого близнюка, причому незалежно від виду онкологічного захворювання.
Коментарі