162 роки тому народився німецький вчений-психіатр Еміль Крепелін. Він негативно ставився до психоаналізу. Ідеї Еміля Крепеліна зробили переворот в психіатричному мисленні - вся психіатрія кінця XIX ст. і першої чверті XX ст. побудована на його ідеях. Основною заслугою вченого є розробка класифікації психічних захворювань.
Gazeta.ua зібрала 7 найцікавіших думок науковця.
Немає кращого способу для створення ідіотів, ніж алкоголь при його тривалому вживанні.
При деяких інфекційних душевних розладах хворі втрачають здатність переробляти враження і зв'язно мислити. Звідси випливає неможливість отримати ясну картину того, що тебе оточує. Це створює стан розгубленості в нескладних промовах і в нерозумінні повсякденності.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ілон Маск заявив, що з'їсть власний капелюх
Страх що-небудь упустити або забути, занурює людей у постійні сумніви і змушує постійно перевіряти, чи все виконано, як слід.
Найважливішим джерелом помилок при розумовій роботі є вплив, що створює марення, які слід шукати у емоційних потребах, в бажаннях, надіях і побоюваннях. Загалом ми раніше помічаємо швидкоплинні та маячні ідеї.
Наслідки алкоголізму не настільки страшні, бо половина людства - жінки - майже непричетні до алкоголю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вперше в лабораторії виростили людську яйцеклітину
Розвиток маревного світогляду, основним пунктом якого є ставлення власної особистості до навколишнього, ми знаходимо при параної. Тут поступово споруджується "система", будівля марення, фундаментом якого є приховані побоювання, бажання, надії. Марення стає складовою частиною особистості, віросповіданням, яке незважаючи на досвід і заперечення спрямовує поведінку хворого, навіть коли хворий про нього не думає.
Дефектна спадковість — найголовніша з депресій, які виявляють у 70-80% випадків. Із зовнішніх причин депресії, крім вагітності, найпомітніше виступає, алкогольна надмірність, серед інших - психічний шок, втрата та гострі захворювання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені: зраду партнера можна спрогнозувати
Коментарі