Ексклюзиви
Четвер, 02 січня 2014 15:24

В Україні стартувала кампанія з декларування доходів громадян

В Україні стартувала кампанія з декларування доходів громадян
Фото: tyachiv.in.ua

В Україні з 1 січня розпочалася кампанія з декларування доходів громадян.

Про це нагадали у Міністерстві доходів і зборів.

Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2013 році, подається до 1 травня 2014 року. Декларація подається громадянами до органів доходів і зборів за місцем реєстрації.

Платнику податку не потрібно подавати декларацію, якщо він отримував доходи виключно від податкових агентів або від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок на доходи фізичних осіб.

Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку. У 2014 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2013 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Влада вже розписала, як вводитимуть обов'язкове декларування доходів

Нагадаємо, що декларування доходів пов'язане із виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (із змінами та доповненнями). Згідно з цим Кодексом громадяни зобов'язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) за наслідками звітного податкового року для отримання податкової знижки та повернення частини сплаченого ними із заробітної плати податку.

Зараз ви читаєте новину «В Україні стартувала кампанія з декларування доходів громадян». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

25

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 170
Голосування Чи готуєте “тривожну валізку” у разі можливого нападу Росії на Україну?
  • Так, вже склали потрібні речі
  • Зберу, коли загроза буде більш очевидною
  • Ні, це нагнітання паніки
  • Мені до цього байдуже
Переглянути