понеділок, 31 липня 2023 05:10

Укрзалізниця повідомила про додатковий потяг на гірський напрямок

Укрзалізниця повідомила про додатковий потяг на гірський напрямок
Потяг обладнано спеціальними велостійками, сказали в Укрзалізниці. Фото: Facebook.com/Ukrzaliznytsia

Укрзалізниця повідимила про відправку 1 серпня у перший рейс додаткового регіонального потяга №827/828 зі Львова через Скоое, Славсько, Воловець до Мукачева.

Про це пише сторінка компанії у Facebook.

"Поїзд обладнано спеціальними велостійками, які знаходяться у першому та останньому вагонах (№1 та №8)", – розповіли.

Потяг відправлятиметься зі Львова о 07:35 і прибуватиме до Мукачева о 12:07.

У зворотному напрямку відправлення з Мукачева о 14:30, прибуття до Львова о 18:45.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогноз інфляції в Україні покращився

Регіональний потяг робитиме зупинки на станціях: Миколаїв-Дністровський, Стрий, Сколе, Гребенів, Тухля, Славсько, Лавочне, Воловець, Свалява, Карпати.

3, 8, 10, 17, 24, 31 серпня потяг в ходу не буде.

"З 15 серпня розклад зазнає незначних корективів через проведення ремонтів залізничного полотна, тож актуальний розклад руху та купівля квитків – у застосунку Укрзалізниці, в чат-боті, на офіційному сайті та в касах вокзалів", – пише УЗ.

Укрзалізниця попередила пасажирів про схеми квиткових шахраїв.

Минулого місяця УЗ почала продавати квитки у жіночі купе. Їхня ціна не відрізняється від звичайних купе.

Зараз ви читаєте новину «Укрзалізниця повідомила про додатковий потяг на гірський напрямок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути