Ексклюзиви
вівторок, 27 лютого 2024 10:13

"Зроблено в Україні" - уряд затвердив спеціальну торговельну марку

 

Кабінет міністрів затвердив торговельну марку "Зроблено в Україні".

Усі підприємства зможуть безкоштовно її використовувати, йдеться у постанові від 23 лютого 2024 року.

Міністерству економіки доручили подати заявку на державну реєстрацію торговельної марки, розробити та затвердити технічний стандарт (брендбук) на основі зображення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці будуть отримувати кешбек за купівлю вітчизняних товарів

Державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності рекомендували використовувати зображення торговельної марки відповідно до брендбуку.

"Використання затвердженого цією постановою зображення торговельної марки державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності здійснюється на безоплатній основі", - йдеться у постанові.

У понеділок, 26 лютого, президент Володимир Зеленський оголосив про старт української нової економічної платформи, а отже, нової економічної політики.

Ця платформа має стати майданчиком для постійного прямого діалогу держави та підприємців. Про це глава держави оголосив під час форуму "Зроблено в Україні".

Зараз ви читаєте новину «"Зроблено в Україні" - уряд затвердив спеціальну торговельну марку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути