Президент Росії Володимир Путін вважає, що загальна сума платежів України за російський газ в зимовий період складе близько 3 млрд дол.
Про це він повідомив на нараді з членами уряду, передає "ТАСС".
"Закачати залишився обсяг газу в ПСГ за 500 мільйонів доларів можна (перший транш оплати Києвом - прим.), але далі треба платити протягом всієї зими за російські поставки, а це близько 3 мільярдів доларів приблизно", - зазначив він.
Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання уряду в середу, 30 вересня, заявив, що на закупівлю газу (з Росії та Євросоюзу) для проходження опалювального сезону Україні необхідна сума в 1,3 млрд дол., з якої 500 млн вже знаходяться на рахунках "Нафтогазу України".




















Коментарі
4