Україні необхідно 1,3 млрд дол. для проходження опалювального сезону.
500 млн дол. від цієї суми вже надійшли на рахунки НАК "Нафтогаз України", повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, відкриваючи засідання уряду, передає "ЛІГА.net".
"Загальний пакет, необхідний для того, щоб пройти зиму, становить близько 1,3 мільярда доларів", - сказав прем'єр.
Він повідомив, що зараз йде засідання ради директорів ЄБРР, на якому очікується ухвалення рішення про те, щоб додатково надати Україні 300 млн дол. на закупівлю газу на західному кордоні.
"Якщо рішення буде прийнято, НАК "Нафтогаз України" проведе тендер на закупівлю газу", - зазначив він.
Також Яценюк підкреслив, що до кінця року Україна розраховує отримати ще 500 млн дол. від Світового банку.




















Коментарі