середа, 30 вересня 2015 14:58

Яценюк розповів, де Україна візьме ще $800 млн на газ

Яценюк розповів, де Україна візьме ще $800 млн на газ
Фото: joinfo.ua

Україні необхідно 1,3 млрд дол. для проходження опалювального сезону.

500 млн дол. від цієї суми вже надійшли на рахунки НАК "Нафтогаз України", повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, відкриваючи засідання уряду, передає "ЛІГА.net".

"Загальний пакет, необхідний для того, щоб пройти зиму, становить близько 1,3 мільярда доларів", - сказав прем'єр.

Він повідомив, що зараз йде засідання ради директорів ЄБРР, на якому очікується ухвалення рішення про те, щоб додатково надати Україні 300 млн дол. на закупівлю газу на західному кордоні.

"Якщо рішення буде прийнято, НАК "Нафтогаз України" проведе тендер на закупівлю газу", - зазначив він.

Також Яценюк підкреслив, що до кінця року Україна розраховує отримати ще 500 млн дол. від Світового банку.

Зараз ви читаєте новину «Яценюк розповів, де Україна візьме ще $800 млн на газ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути