Четвер, 12 липня 2018 23:01

Назвали найкращі професії для молоді

Назвали найкращі професії для молоді
Гід у міжнародному сполученні отримує від 13 тисяч гривень. Фото:dalex-vip

Найпрестижнішими професіями для молоді стали гід, тестувальник комп'ютерних програм та SMM менеджерів . Про це Gazeta.ua говорить агент з пошуку роботи Андрій Юдін із Києва.

"Молодь не хоче йти на низькооплачувані роботи. В першу чергу цікавляться зарплатою. Моло-ді люди готові йти на додаткові курси і вчитись, щоб отримати краще місце. Наприклад курси по просуванню товару в інтернеті обійдуться для киян від 5 тисяч гривень на місяць. Але зар-плата для цієї категорії стартує від 15 тисяч гривень. Для того, щоб стати тестувальником про-грам з нуля треба викласти 17 тисяч гривень, але там зарплата може починатись з 12 тисяч гри-вень і доходити до 50 тисяч. Гід у міжнародному сполученні отримує від 13 тисяч гривень, але має можливість подорожувати і бачити світ", - розповідає Юдін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 професій, які викликають депресію

Такі вакансії з'являються щомісяця, але бажаючих працювати мало.

"Вузи не вчать таким вакансіям. Це професії, які треба опановувати додатково. Наприклад, на факультеті туризму вчать багато історії, ораторському мистецтву, але зовсім не розповідають, як проходити кордон як переконати пасажирів не набрати лишнього, чи, що треба зробити, коли комусь погано. Програмістів вчать писати серйозні програми, але не приділяють увагу тестуванню. Тестувальниками часто стають жінки. А от азам SMM всі вчяться самостійно або на кур-сах", - каже Андрій.

Найпопулярнішою професією стали швачки. Потреба становила 7,4 тис. осіб, при цьому безробітних швачок на обліку було 3,3 тис. Схожа ситуація з електромонтерами, слюсарями-сантехніками та електрогазозварювальниками — попит на фахівців цих спеціальностей перевищував пропозиції іноді в два і більше разів.

Зараз ви читаєте новину «Назвали найкращі професії для молоді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 16233
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути
Погода