Середа, 04 травня 2011 15:20

Майже 90% акцій "Надра Банку" опиняться в руках Фірташа

Майже 90% акцій "Надра Банку" опиняться в руках Фірташа

"Надра Банк" збільшив статутний капітал в 9,9 раза, або на 3,5 млрд грн - до 3,89 млрд грн.

Про це повідомила прес-служба банку.

"29 квітня 2011 року "Надра Банк" завершив розміщення акцій додаткової емісії на суму 3,5 млрд грн", - йдеться в повідомленні.

Австрійська компанія Centragas Holding AG і "Надра Банк" підписали договір купівлі-продажу акцій, згідно з яким всі 100% акцій додаткової емісії належатимуть компанії Centragas Holding AG.

Таким чином, частка компанії Centragas Holding AG у статутному капіталі "Надра Банку" становитиме 89,97%.

Згідно з умовами договору купівлі-продажу, оплата акцій здійснюється за ринковою ціною, що відповідає номінальній вартості акцій - 10 гривень за одну акцію.

Відповідно до положень чинного законодавства України, "Надра Банк" передає затверджені тимчасовим адміністратором зміни до статуту банку, пов'язані зі збільшенням статутного капіталу, на узгодження Національним банком України, після чого здійснюється їх державна реєстрація.

Крім того, затверджений тимчасовим адміністратором банку звіт про результати закритого розміщення акцій у подальшому подається на реєстрацію до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

По закінченню процесу реєстрації "Надра Банк" оформляє глобальний сертифікат акцій, і після депонування його в депозитарії компанія Centragas Holding AG стане повноправним акціонером банку і зможе брати участь в управлінні фінансовою установою.

Нині акціонерами Надра Банку, що володіють більше 10% акцій , є кіпрські компанії Novartik Trading Limited (60,99%) і Manmade Enterprises Limited (30,74%). 90% Centragas Holdings AG володіє бізнесмен Дмитро Фірташ, 10% - інший український бізнесмен Іван Фурсін.

Зараз ви читаєте новину «Майже 90% акцій "Надра Банку" опиняться в руках Фірташа». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода