В офіційному магазині сувенірів та одягу "Євро 2012" на столичному Хрещатику людно. За 200 грн або 20 євро тут можна придбати футболку або шарф. На 120-150 грн – футбольний м'яч.
"Поміряйте оцю червону з написом "Іспанія", - продавець пропонує 42-річному Андрію Омельчуку. – Вона вам пасуватиме".
Дівчина подає на вибір дві футболки розмірів ХL і ХХL.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Попова погрожують засудити ЗМІ, які пишуть погане про готовність до Євро-2012
"Я не хочу футболку Іспанії, бо за Італію вболіваю, - Андрій відмовляється приміряти одяг. Приглядається до жовтого шарфу з написом "Lviv".
"Чого ж у вас все таке дороге і синтетичне, - Андрій общупує руками синтетичні шарфи і футболки. – Воно ж після першого прання розлізеться. Був в Іспанії і Німеччині. Там такі футболки всього 5 євро коштують. Навіть у надто дорогій Данії за футболки не дорожче 10 євро платять".
Швед Мартін купує синю футболку з написом "Євро 2012. Україна – Польша". Розраховується кредитною карткою. Продавець Вадим пропонує йому придбати шарф та іншу символіку шведської Збірної.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Попов обміняв відкриття фан-зони в Києві на відкриття Євро-2012 у Варшаві
"Продажі йдуть мляво, - каже Вадим. – Міряють футболки часто, але купують одну з п'яти. Але мій знайомий торгує пивом навпроти. Каже, продажі теж не високі. Люди виходять за межі фан-зони і купують пиво на 10 гривень дешевше. У переході і футболку за 60 гривень можна купити. В інтернеті продають по 99 гривень. Купуєш дві, третю привезуть у подарунок".
У магазин заходить Максим Попенко з Москви. Купує 5 футболок – дві для себе, по одній для брата, батька і свекра. Платить 1 тис. грн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Англійці в захваті від українського пива, а французи - від шоколаду
"Футболка залишить найкращу пам'ять про чемпіонат, - вважає Максим. – Її можна носити усе літо. Одягати навіть взимку під теплий светр. У нас такі футболки втричі дешевші. Але це не цікаво, купити футболку з Євро у Москві. Чемпіонат же у вас відбувається".
Коментарі