Вздовж столичного проспекту Перемоги повітряні кульки та композиції з них продають щонайменше у семи точках. Найприбутковіші - у людних місцях. Там за будній день продавці зароблять 120-140 грн. Продають звичайні повітряні кульки та композиції із них.
"При правильному розподілі праці та грамотному відбору замовників на повітряних кулях і композиціях неважко заробити й 500 гривень на день. Головне, орієнтуватися не лише на дітей та перехожих на вулиці, а на весільні агентства, фірми, що організовують свята, - каже Олександр Задніпровський із студії аеродизайну в Києві. Він проводить щотижня курси із аеродизайну - навчає робити букети та фігури із повітряних куль. - На наших курсах можна навчитися працювати із кульками за два тижні, у наступні два тижні я навчаю просувати свої послуги".
Тим, хто вже навчився робити фігури та букети із куль, Задніпровський радить замовити свій інтернет-сайт. Пропонувати свої послуги на безкоштовних сайтах.
"Раджу мало не щодня поширювати фото своїх робіт у "Однокласниках" та "ВКонтакті". Соціальні мережі інколи дають ще більше замовників, ніж розкручені сайти. Головне, охопити якомога більше людей", - зазначив Задніпровський.
Киянин Стас Туров більше двох років продає повітряні кульки та композиції них у підземному переході неподалік метро Політехнічний інститут. На вітрині - довгасті кульки, скручені у формі квітів і собак.
"Я не закінчував ніяких курсів. Навчився скручувати різні фігури із повітряних кульок за один день, - каже хлопець, він зареєстрований приватним підприємцем. - Спершу скрутив собачку, потім почав і квіти робити. Зараз на одну квітку витрачаю всього 25 секунд. Багато композицій придумаю сам. Наприклад, цю, - показує пару лебедів із кульок у рожевому серці. - Також придумав цього ведмедя із круглих куль".
Квітка із довгастих куль коштує 10 грн. Найдорожче продає композицію із кульок у вигляді ведмедя - за 200 грн.
За день на кульках заробляють по 100-140 грн. За місяць 3-4 тис. грн.
"Якщо є просунутий сайт й постійні замовники, то можна й 200 в день заробляти. Але у цій справі великі збитки - третина кульок, як правило, лопається. Половину не купують, так і пропадають", - розповів хлопець.
Коментарі