вівторок, 03 жовтня 2017 00:15

Жінка не має права підписати шлюбний контракт: мусульманська країна очима українки

Жінка не має права підписати шлюбний контракт: мусульманська країна очима українки
У мусульманській країні Катар жінки не мають права стати громадянками країни без батьків-катарців. Фото: vestifinance

У мусульманській країні Катар місцеві чоловіки досить часто беруть в дружини європейок. Але вони не мають права стати громадянками країни без батьків-катарців. Згідно зі Законом про сім'ю, дівчина повинна мати нотаріально засвідчений дозвіл її батька на шлюб.

При укладенні шлюбного договору мусить бути присутній чоловік із рідні нареченої. Якщо не батько, то дядько чи повнолітній брат. Він ставитиме підпис у контракті. Жінка не має на це права, хоча й визначає умови угоди й вносить до неї поправки. Про це розповідає 41-річна Валентина, повідомляє svitua.ua.

"У домі всі жінки, за винятком прислуги, мають право не носити закритого одягу. Хустки потрібно накидати на голову, лише коли приїжджають на канікули сини. Європейський одяг - у моді. Сукні потрібні для поїздки з чоловіком за кордон чи для відвідування закритих вечірок, -розповідає Валентина. - Катарським жінкам досі не дозволено управляти автомобілем, посідати державні посади. Але в університетах вчиться ушестеро більше дічат, ніж хлопців. Особливо на юридичних факультетах. Їм дозволено відвідувати спортивні зали. Але, відповідно до Корану, чоловік вищий за жінку, хоча й мусить добре ставитися до неї. Він має право покарати, якщо вона його не слухається".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Дітей водять до репетиторів з 2 років" - українець про виховання в Малайзії

Парі туристів чи іноземних працівників, щоб оселитися в готелі в одному номері, потрібно пред'явити свідоцтво про одруження.

"Моя співробітниця-масажистка, дружина індійського бізнесмена, щочетверга бронювала номер у готелі на двох. Пара хотіла розслабитися, випити коктейлю. Одного разу вони не взяли свідоцтво про одруження. Їм не дозволили поселися в одному номері. Наступного дня додому приїжджали поліцейські, з'ясовували обставини пропажі важливого документа. На щастя, свідоцтво знайшлося й інцидент був залагоджений. А інакше могло закінчитися судом - за позашлюбні статеві стосунки.

Дівчина звернулася дло поліції із заявою про згвалтування. Її засудили на два роки.

"Якось у Досі туристка з Нідерландів звернулася до поліції зі заявою про згвалтування. Дівчина була на вечірці у фешенебельному готелі, їй щось підсипали в спиртне, затягнули у номер і поглумилися з неї. Підозрюваний у згвалтуванні був затриманий, але він заявив, що секс був за згодою, і дівчину засудили до двох років тюрми. Потім втрутилися голландські адвокати, добилися перегляду справи і позатермінового звільнення. Але вини з потерпілої так і не зняли".

Зараз ви читаєте новину «Жінка не має права підписати шлюбний контракт: мусульманська країна очима українки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 35413
Голосування Які умови миру і зупинення війни для вас прийнятні
  • Відмова від Донбасу, але вивід військ РФ з усіх інших територій
  • Замороження питання Криму на 10-15 років
  • Відмова від Криму і Донбасу за умови надання гарантій безпеки від Заходу щодо всіх інших територій
  • Зупинка війни по нинішній лінії фронту
  • Лише повне відведення військ РФ до кордонів 1991-го
  • Ваш варіант
Переглянути