Навчання у Лондоні відрізняється кількістю днів в тиждень. Їх набагато менше, ніж в Україні.
"Навчання набагато легше у тому плані, що на тиждень виходило 3-4 дні. Там студентів не оцінюють кожного разу, коли приходять на заняття. Оцінюють лише фінальну роботу (assignment), - каже киянка Інна Баґолі. Переїхала до Лондона кілька років тому. Знімається у кіно та грає у театрі.
Поступила в Лондонську школу бізнесу на магістратуру на спеціальність "Право і бізнес". Навчалася 3 роки - 1,5 магістратури з Міжнародного бізнес права і 1,5 роки MBA.
"Сама формувала графік, за яким навчалася. Важкість лише була в тому плані, що вчилася самостійно, без зовнішнього контролю, та ще й іншою мовою. Коли готуємо перші роботи до здачі, багатьох не покидає відчуття ніби система хоче, щоб ти просто завалив усе. Оскільки перша освіта в мене все ж юридична, то з правом у мене взагалі проблем не було. З бізнесом було набагато важче", - розповідає дівчина.
Керівництво школи бізнесу дозволяють на третьому семестрі ходити на підробітки.
"Коли вже досить добре говорила англійською, вирішила пошукати роботу. З шкільних років мріяла стати актрисою. Тож мала час ходити на кастинги. Тепер не уявляю свого життя без театру та кіно", - додає Інна Баґолі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 днів літа на рік: як студенти-іноземці звикають до британського клімату
Про життя у Великій Британії, роботі, цінах, продуктах, улюблених місцях розповіла українка Дарина Чернікова. Вона з чоловіком зараз живе в Дадлі в графстві West Midlands, що прямо посередині країни.
Великобританія справедливо вважається однією з найдорожчих країн не тільки Європи, а й світу. 1 фунт коштує 35 гривень, а пиво в пабі коштує 3 (в Лондоні й того дорожче). Однак якщо розглядати харчування з супермаркету і покупку одягу, а також співвідносити зарплати, то ціни однозначно нижче, ніж в Україні.
Коментарі