Японці дуже винахідливі і намагаються в усьому здивувати своїх клієнтів. Розповідає Ольга Даншина, українка, яка мешкає у Токіо.
Крім вже звичних атракціонів та каруселів у моді натуральність. Тому пропонують зайти в теплицю на пів години і їсти полуницю прямо з кущів. Або пройтися яблуневим садом і власноруч нарвати яблук.
"У сезон можна відправитися копати бамбук або дайкон або солодку картоплю, а також посадити рис і приготувати тісто для рисових коржів, відбиваючи в ступі рисову кашу величезним дерев'яним молотом", - каже Ольга.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Особливості бізнесу у Польщі: українка поділилась досвідом
Але одна з найновіших і досить незвичних традицій – накопати собі кактусів для вирощування вдома. Діє така пропозиція у парку кактусів.
"Бажаючим видають піднос і палички замість пінцета і випускають на "кактусне поле". "Улов" красиво оформляють в обраному квітковому горщику і прикрашають шматочками кори і кольоровими камінчиками і готовий витвір мистецтва їде з вами додому", - каже українка.
Карантин в Японії закінчився з 1 квітня. Кількість заражених була невеликою. Самі японці часто навесні одягають маски– аби не заразитися самому чи не заразити інших. Весною з'являється інша проблема – цвітіння рослин. У багатьох японців сильна алергія на пилок, тому вони ховаються за масками й через це.
Коментарі