вівторок, 26 вересня 2017 12:21

"Молодь їздить на лімузинах" - українець розповів про життя у столиці Іракського Курдистану

"Молодь їздить на лімузинах" - українець розповів про життя у столиці Іракського Курдистану
Індійці за три роки роботи в Іраку накопичують суму, на яку відкривають бізнес на батьківщині. Фото: ТСН

У столиці Іракського Курдистану місті Ербілі у сфері обслуговування багато найманих працівників з інших країн – Індії, Малайзії, Індонезії. Місцеві не бажають працювати на непрестижних роботах. Зарплату $300 на місяць вони вважають низькою. При цьому індійці за 3 роки в Іраку накопичують суму, на яку відкривають бізнес на батьківщині.

Про це розповідає українець Андрій Козлов. Він 4 місяці прожив у столиці Іракського Курдистану – Ербілі, населення якого становить понад 1,5 млн осіб. Він викладав англійську мову у місцевому католицькому університеті, повідомляє ТСН. У північному Іраку його здивувало "візуальне" багатство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "На пологи запрошують фотографа" - українка розповіла про вагітність у Туреччині

"Селище у 30 тисяч осіб, майже у кожного - двоповерховий будинок і позашляховик. Я так розумію, що причина цього - наявність нафти у регіоні. Відповідно, там інфляція вища. Якщо у центрі Києва на Хрещатику кавовий напій можна купити приблизно за 25 гривень, то в Ербілі, Анкаві він коштуватиме 5 доларів".

Місцева "золота молодь" розсікає вулицями міста на лімузинах, ходить до клубів, відрощує бороди і мало не щодня за 5 доларів робить укладку волосся у перукарнях

"Здивувало, що в Іраку великим попитом користується продукція українських кондитерських компаній, - каже українець. - Не раз потрапляли на очі цукерки компанії АВК і морозиво "Рудь", причому етикетки на них – українською мовою".

За словами Андрія Козлова, ситуація в Іраку нагадує Україну. Війна і розруха - лише в окремих регіонах країни.

"Перше, що прийде у голову середньостатистичному українцю про цю країну, найімовірніше, це війна з ІДІЛ. Постійні теракти, пов'язані із цим смерті і руйнування. Але реальність - складніша. Щодо кожної країни є якісь стереотипи. Наприклад, деяким моїм знайомим американцям їхні співвітчизники казали: "Не потрібно їхати в Україну - у них туберкульоз зашкалює" або "Там війна, навіщо ти туди їдеш?". А мої знайомі збиралися їхати до Львова чи Києва, а не на Донбас. Так само в Іраку не скрізь війна і руйнування", - каже Козлов.

В Україні відбуваються зміни - лагодять будинки, ремонтують дороги. Міста стають кращими. Про це розповіла українка Зоряна Кушплер, яка 10 років працює солісткою Віденської національної опери. Живе в Австрії.

Зараз ви читаєте новину «"Молодь їздить на лімузинах" - українець розповів про життя у столиці Іракського Курдистану». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути