Українці у Фінляндії та українські дипломати помолилися за мир в Україні. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомило Посольство України у Фінляндії та Ісландії.
"Фінляндія помолилася за мир в Україні. 22 серпня в храмі св. Мері в м. Гельсінкі провели Божественну літургію з нагоди 29-річчя Незалежності України, яку відправили душпастир для українців греко-католиків Естонії отець Роман Кіч. Дипломати посольства України і українці Фінляндії молилися про закінчення війни, встановленні миру і процвітання нашої держави", – йдеться в повідомленні.
Раніше Вселенський патріарх Варфоломій привітав українців з нагоди державного свята – Дня Незалежності.




















Коментарі