неділя, 03 вересня 2006 11:33

Норвезька поліція знайшла вкрадені 2 роки тому картини Мунка "Крик" і "Мадонна"

Норвезька поліція знайшла вкрадені два роки тому картини Едварда Мунка "Крик" і "Мадонна"Це результат успішної операції правоохоронців, подробиці якої не розголошуються.

22 серпня 2004 2 озброєних злочинців викрали картини у музею Едварда Мунка в Осло. Полотна автор створив 1893 року. Це найвідоміші роботи художника, що працював у стилі експресіонізму.

Поліція каже, що обидві картини у гарному стані, повідомляє ICTV.

Зараз ви читаєте новину «Норвезька поліція знайшла вкрадені 2 роки тому картини Мунка "Крик" і "Мадонна"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі