24-річний В'ячеслав Гриневицький із Запоріжжя шість років займається фрізлайтом. Це вміння малювати будь-яким джерелом світла при довгій витримці фотокамери.
"На день народження подарували дзеркалку. Ввечері гуляв з друзями й фотографував місто. Помітив, що на фотографіях від машин йдуть лінії. Думав, що то брак. Попорпався в налаштуваннях фотоапарата й зрозумів, що виходять фотки зі специфічними рисунками", - каже хлопець.
Багато ідей Гриневицький запозичував у російських колег.
"Там є хлопці, які цим серйозно займаються. Читали й дивились, як вони це роблять. Побачили, що ті використовують штативи, щоб руки не тремтіли. Та ліхтарики. Ми теж так почали робити. А взагалі довелось довго погратись, щоб намалювати просту квіточку".
Фрізлайтер за шість років намалював тисячі малюнків та надписів.
"Вже й не пам'ятаю скільки, бо не рахую. Люблю людям домальовувати крила, це робить їх янголами. Треба мати гарне терпіння й витримку на фотокамері. Створив свій сайт де охочим розповідаю про це мистецтво. У майбутньому проведу майстер-класи. Зараз не можу, бо працюю".
В'ячеслав Гриневицький малює для себе. Сюрпризи робив декілька разів.
"Друг попросив коханій на Валентина намалювати сердечка. Вона була вражена. Своїй дівчині теж таке малював. На 8 Березня тюльпан та підсніжник зобразили. Є ідея робити листівки до кожного свята. Не хочу малювати за гроші. Це значить, що доведеться виконувати чийсь наказ. А так придумав щось прикольне й роблю собі. Фрізлайтом краще не займатись взимку. Холодно й техніка може псуватись. Також під час дощу не малюю. Маю перемогу у рекламі алкоголю. Мій малюнок тепер висить на рекламних біг-бордах. Малювати може кожен, якщо захоче. Фотоапарат може бути будь-який, лише щоб була довга витримка".
Коментарі