Дочка лідерки БЮТ Юлії Тимошенко Женя Карр сфотографувалась для журналу Pink. У виданні повідомили, що обрали її як зірку.
- Ми самі вибираємо одяг для дівчини на обкладинці. І практика оплати не вітається. Ми обираємо дівчат на обкладинки – серед українських зірок, відомих людей, - сказали у журналі.
Крім фотосесії Pink також надрукував інтерв"ю з Женею Карр. Дочка Тимошенко розповіла, що в неї було важке дитинство.
- Думаю, мій характер загартовувався в Англії, - сказала Карр.
Школа, в якій вона навчалася, знаходиться у маленькому англійському містечку Регбі і вважається однією з найпрестижніших шкіл змішаного типу у Великобританії. Тобто у ній навчаються і хлопчики, і дівчатка, хоча так було не завжди. До 1993-го ця школа була суто хлопчача. Тому, мабуть і правила в ній такі суворі.
- Ми там навчалися і жили. Для того, щоб вийти у місто, треба було розписатися у спеціальній книзі, - розповідає Женя і додає, що часу їй вистачало лише на навчання.
Каже, найважчими були перші два роки – "ніхто не знав, що за країна така - Україна".
- Я взагалі була першою людиною зі Східної Європи. Та ще й не дуже добре розмовляла англійською, не знала різних культурних дрібниць... Наприклад, які вони серіали дивляться, які бойз бендс люблять, жаргон. Всі про щось говорять, а ти й гадки не маєш. Для підлітків такі речі дуже важливі, - поскаржилася вона.
Від таких умов у дівчини почалася депресія, а коли стало "зовсім погано", вона прийшла до виховательки і сказала: "Не можу більше тут знаходитися". На що почула: "У тебе є 2 варіанти – поїхати або боротися". Женя виявилася міцним горішком. Подумала: "Треба боротися" і лишилася.
- А взагалі в нас було багато дівчат, які не витримували і тікали. Думаю, тому що нас сильно обмежували у свободі, - додає Тимошенко-молодша.
Але згодом все налагодилося. Женя здружилася з багатьма однолітками, хоча "взаєморозуміння ніколи не було".
- Я ділилася з однокласницями секретами макіяжу і допомагала багатьом у навчанні, особливо в математиці та історії мистецтв, а вони вчили мене своїм традиціям, гумору і тому, наскільки внутрішній світ людини важливіший, ніж зовнішність, - розповіла вона.
Також виявилося, що саме у місці навчанні доньки Тимошенко винайшли гру "регбі", яка є дуже популярною в Англії. Хоча Женя її не любить.
- Якось зіграли з дівчатами, але не пішло. Це найбільш фізично незахищена гра, для справжніх сміливців. У нас півшколи ходило на милицях після чергового матчу. Набагато краще було вболівати за своїх, - сказала вона.
- Найбільше мені подобається хокей на траві. Грала так, що всі ноги були у синцях... А ще виступала за шкільну команду з плавання, - зізнається донька лідерки БЮТ.
Після школи Женя переїхала до Лондона. Там вона навчалася у Лондонській школі економіки. Каже, це найкраща школа для вивчення економіки і політики. Відома тим, що у ній вчився Сорос, а директором є один з радників англійського прем"єра Тоні Блера.
- Щоб не відчувати себе самотньо у Лондоні, я запросила пожити зі мною моїх друзів з пансіону. І ми з моїми шкільними подругами жили разом цілий рік. Було чудово! Після пансіону мене просто захлинула хвиля свободи!, - розповіла Тимошенко-молодша.
Вона зізналася, що у цей період життя практично весь час байдикувала і розважалася.
- Через те, що іспити в університеті тільки раз на рік, літом, півроку можна було нічого не робити. Тому ми одразу з дівчатами почали шукати місця, куди ходить розважатися молодь, і потім обов"язково там "відмічались", - каже Женя і додає, що у перший рік навчання такий бурний відпочинок позначився на її заняттях.
Також донька Тимошенко розповіла про свою першу зустріч з Шоном.
- Вперше я побачила його зі спини. Довге волосся, татуювання..., - згадує Женя. Потім було багато романтики, але найбільше вона запам"ятала, як Шон запросив її на зліт байкерів. "Я відмовилася, тому що вважала це небезпечною витівкою. Тоді він образився: "Ти що ! Байкери – найнадійніші люди. Це моя сім"я. Якщо хочеш познайомитися - приїжджай".
І вона приїхала. "Ми одразу сіли на мотоцикл – навіть поговорити не встигли", - розповідає вона, а потім додає, що після цього закохалася в байкерів, бо вони "особливі люди".
- Незважаючи на те, що я прожила в Англії 10 років, ця країна залишилася для мене чужою... Коли зустріла Шона, сиділа "на чемоданах", збиралася їхати додому назавжди. Я сказала йому про це. Перед моїм від"їздом ми разом поїхали у Прагу на концерт "Металіки". А після Праги ми розлучилися. Я сказала: "Якщо хочеш – приїжджай в Україну"...
І він приїхав. Сказав: "Будемо жити, як будемо. Головне те, що ти підтримуєш свою маму".
Женю зовсім не турбує той факт, що в її чоловіка є донька від першого шлюбу.
- Я з самого початку знала, що в нього є донька. Але для мене це не має жодного значення, - сказала вона.
Водночас мати Жені, Юлія Володимирівна, до знайомства з доньчиним хлопцем не схвалювала їхніх стосунків з Шоном, бо він – байкер.
- Але коли мої батьки познайомилися з ним ближче, то зрозуміли, чому я зробила такий вибір, - додала Женя.
Вона розповіла, що хотіла б попрацювати "на благо України", "вивчити помилки і досягнення інших країн, зробити щось корисне для суспільства".
- Хотілося б промоутувати сучасне українське мистецтво за кордоном. Ще хотілося б мати галерею, де можна було б виставляти не лише український art, але й обмінюватися роботами художників з іншими галереями, - сказала вона, пише ТаблоID.
Коментарі