У нагородженні російською премією "Шансон года" візьме участь співачка Таїсія Повалій, 49 років. Церемонія пройде 5 квітня у Кремлівському палаці в Москві. Останні три місяці співачка часто виступала в Росії. 1 і 7 березня має зйомки у Москві для телеканалу "Россия". Виникли чутки, що Повалій з чоловіком продюсером Ігорем Ліхутою виїхали до Росії назавжди.
— Не хочу коментувати плітки, доки мені Ігор або Тая не скажуть, що вони стали жити в Росії, — говорить продюсер Ігор Кондратюк, 51 рік. — Вважаю, що Тая повинна бути українською співачкою, якою вона є, і якою вона, сподіваюся, буде.
Таїсія Повалій також є депутатом Верховної Ради від Партії регіонів.
— Вона на гастролях у Москві, повернеться в Україну з чоловіком 9 березня, розмовляв з нею сьогодні, — каже продюсер 57-річний Володимир Бебешко. — Як політик вона має висловити своє ставлення до того, що відбувається. А як співачка може їздити, де хоче. Не треба одне з іншим плутати. Творча людина може виступати в Росії, Казахстані і де завгодно. Святослав Вакарчук теж мав концерти в Росії, тільки їх скасували. Не треба робити і бойкот Параолімпійських ігор, адже спортсмени готувалися. І музикантам не можна казати: "Не їдьте в Росію". Навпаки — треба їхати, співати, розказувати правду, що твориться в нас. Бути послами доброї волі. А що стосується її як депутата — звичайно, вона би мала бути в парламенті. Думаю, вона й прийде, висловить свою позицію. Повалій ніколи себе не подавала як російська співачка. Тільки українська.
Коментарі