Ексклюзиви
понеділок, 16 березня 2009 18:59

Шварценеґґер зіграє у фільмі "Незворушні"

Губернатор Каліфорнії 61-річний Арнольд Шварценеґґер зіграє у фільмі "Незворушні", режисером якого є Сільвестр Сталлоне.

— Він надзвичайний режисер, сценарист і актор, — розповідає високопосадовець. — Відколи 2003-го я став губернатором Каліфорнії, перестав зніматися. Мав лише три епізодичні ролі у фільмах друзів. Досі не знаю, кого зіграю у Сталлоне. У нього готовий працювати задарма.

За зйомки у стрічці "Термінатор-3" Шварценеґґер отримав $35 млн. Це найбільший гонорар в історії кіноіндустрії. Найбільшою проблемою для нього була велика мускулатура, що на екрані виглядала неприродно. Через німецький акцент режисери не давали йому довгих реплік.

Якось комік Робін Вільямс зауважив:

— Менше слів, ніж Арнольд Шварценеґґер, сказала тільки шотландська вівчарка Лессі.

Зараз ви читаєте новину «Шварценеґґер зіграє у фільмі "Незворушні"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути