Ексклюзиви
Середа, 23 січня 2008 16:00

На концерт Сестер Тельнюк прийшла Катерина Ющенко

  Востаннє Леся та Галя Тельнюк давали великий концерт у Києві вісім років тому
Востаннє Леся та Галя Тельнюк давали великий концерт у Києві вісім років тому

"Часом не маєте зайвого квитка?" — запитує у вівторок увечері чоловік років сорока на вході до столичного Молодого театру. Тут має відбутися концерт дуету "Сестри Тельнюк".

Наприкінці минулого року сестри виступали у Дніпропетровську, Запоріжжі, Івано-Франківську, Тернополі.

Публіка швидко заповнює залу — порожніх місць немає. Чимало молоді.

— Це своєрідний підсумок концертів "Жовта кульбаба", які ми давали торік, — каже 42-річна Галина Тельнюк.

— Але це не крапка, а великий знак оклику, — додає її сестра Леся, 43 роки. — Бо в Києві нас і справді давно не чули.

У репертуарі співачок — пісні на слова Василя Стуса, Богдана-Ігоря Антонича, їхнього батька Станіслава Тельнюка. Багато текстів належать Галині. Зокрема ті, що ввійшли до альбому "Жовта кульбаба". Музику пише Леся. Під час концерту вона грає на клавішних, іноді бере в руки бандуру. Глядачі довго аплодують після кожної пісні. Звучить, зокрема, "Назавжди" на слова Антонича. Галина згадує, як цю пісню вони виконували в Донецьку:

— Вірші Антонича для багатьох там звучать як іноземна мова. Після концертів кажуть про цього поета: "Надо почитать".

Це не крапка, а великий знак оклику

— А в Тернополі, — підхоплює Леся, — на концерт приходять люди, які знають увесь наш репертуар, наші альбоми і співають разом із нами. А закінчується все маршем "На Москву" з вистави "УБН".

"УБН" — "Український буржуазний націоналіст" — належить до репертуару Львівського театру ім. Заньковецької. Музику і сценарій до вистави написали сестри Тельнюк. Це була гостра сатира на політичну ситуацію 2001-го.

Прихильники дарують співачкам тюльпани. Наприкінці концерту на сцену з букетом піднімається дружина президента України Катерина Ющенко, 46 років.

— Катерина Михайлівна дізналася про концерт із газет і запитала в помічників: "Чому я нічого не чула про це?" — ділиться Галина з "ГПУ". — Нам передзвонили буквально за день до концерту. Виявляється, Катерина Ющенко пам"ятає нас іще за виставою "УБН".

Зараз ви читаєте новину «На концерт Сестер Тельнюк прийшла Катерина Ющенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода