Ексклюзиви
Понеділок, 14 квітня 2008 17:04

"Довгоносики" запускають серіал "Веселі усмішки"

Гумористичну передачу "Веселі усмішки" від сьогодні показують на каналі "1+1" у ранковій програмі "Сніданок з 1+1". Вона триватиме 3 хв. і складатиметься з чотирьох-п"яти анекдотів. Режисер передачі — 48-річний Віктор Андрієнко, відомий за гумористичним "Шоу довгоносиків".

Серії не пов"язані між собою. Дії відбуваються в одному з ресторанів. Серед персонажів серіалу — чесний даїшник, бармен, шеф-кухар, офіціантка та адміністратор. Їх гратимуть Василь Бендас, Олександр Пучачов, Вікторія Булітко, Ольга Кияшко, Микола Луценко. Натомість відвідувачів втілять Максим Неліпа, Кузьма Скрябін, Гарік Кричевський, Володимир Комаров, Валерій Чигляєв.

— Аби створити 30–40-секундний ролик, треба витратити близько години і зробити біля 40 дублів, — розповідає Віктор Андрієнко. — У трихвилинну серію вміщується п"ять-шість анекдотів. Але спочатку треба написати близько двадцяти, а потім вибрати найкращі. Щоб написати серію, слід витратити 30 годин. Це, не враховуючи зйомок.

Серед персонажів — чесний даїшник, бармен, офіціантка й адміністратор

Вони відбуваються у Бучі під Києвом у ресторані "Автогриль".

Гумористичний серіал показуватимуть щодня у "Сніданку з 1+1" о 6.45 та 7.45. Протягом року в ефір вийде 100 серій.

Зараз ви читаєте новину «"Довгоносики" запускають серіал "Веселі усмішки"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода