Ропа в'єха - вважається однією з найпопулярніших страв у країнах Латинської Америки. Її назва може бути трохи дивною, але смак цієї страви робить її справжнім діамантом кулінарного мистецтва.
Ця страва в перекладі "Ropa Vieja" означає "стара одежа" і вона є візиткою кубинської кухні.
Історія походження
Походження Ropa Vieja пов'язують з Кубою, де ця страва вважається однією з символів кулінарної традиції. Легенда говорить, що назву Ropa Vieja отримала завдяки зовнішності страви, яка нагадує подерті старі речі. Смак цієї страви просто неперевершений.
Ropa Vieja: рецепт готування
Інгредієнти
1 кг яловичини (можна також використовувати курку або свинину)
2 цибулі
3 перці
4 помідори
3 головки часнику
соус соєвий, олія, сіль, перець за смаком
Як приготувати
Замочіть м'ясо і наріжте його на дрібні шматочки. Помідори наріжте кубиками, цибулю і перець поріжте на соломку, а часник подрібніть.
Розігрійте олію в глибокій каструльці і обсмажте м'ясо до золотистого кольору. Додайте цибулю, перець та часник, і тушкуйте решту овочів протягом 5 хвилин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зерна відібрані вручну, але для суші не годяться: чим особливий найдорожчий у світі сорт рису
Додайте до каструлі помідори, соус соєвий, сіль та перець за смаком. Залийте водою так, щоб овочі і м'ясо були прикриті. Варіть на повільному вогні протягом 1-2 годин, доки м'ясо не стане дуже м'яким.
Подавайте Ropa Vieja гарячою, прикрашену зеленню. Ця страва чудово поєднується з рисом або картоплею.
Тож готувати Ropa Vieja не так важко, як здається на перший погляд. Спробуйте цей рецепт вдома і порадуйте себе та близьких справжнім шедевром кубинської кухні.
Коли душа прагне творчості, а шлунок смачненького - в нагоді стануть оригінальні рецепти, які були відомі ще за давніх часів. Одним із них поділився шеф-кухар Євген Клопотенко.
Оскільки цей рецепт сам по собі досить незвичний, ви можете продовжувати експеримент та додати до слив дрібку кориці замість розмарину, посипати фрукти цукром або подати бутерброди з листочками свіжої м'яти. Також смачно додати до готових бутербродів м'який сир, наприклад бринзу, фета або трохи кисломолочного сиру.
Коментарі