Продукти не можуть зберігатись у морозильній камері роками.
Незважаючи на те, що у морозилці продукти надійно захищені від псування, тут вони можуть лежати не вічно.
Якщо говорити про м'ясо, то термін його придатності при температурі -18 градусів становить близько року.
Червоне м'ясо та риба зберігатимуться найдовше. Курка або індичка зі шкірою псуються швидше приблизно через шість місяців.
Напівфабрикати, такі як вареники або пельмені, мають ще менший термін придатності, який не перевищує чотирьох місяців.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можна заморожувати мед
Готові страви, включаючи заморожені котлети, перці, голубці, піцу та інше, не рекомендується зберігати у морозильній камері довше трьох місяців.
Фрукти та овочі можна зберігати в морозильній камері так само довго, як і м'ясо - близько року, а гриби - не довше півроку.
Щоб мати можливість контролювати термін придатності, наносьте на упаковку дату за допомогою маркера, а інформацію про термін придатності покупних напівфабрикатів і так можна знайти на етикетці продукту.
Буває, коли не встигаємо доїсти або використати до закінчення терміну придатності якусь їжу, її намагаємось покласти у морозильну камеру. Але не всі продукти однаково добре піддаються заморожуванню.
Заморожувати м'ясо один раз припустимо, але не варто робити це повторно. Під час розморожування у м'ясі починають розмножуватися бактерії, тож необхідно готувати його одразу. Для того, аби уникнути потреби повторно заморожувати частину м'яса, одразу розкладайте його до зіп-пакетів невеликим порціями, так, аби могли використати одну цілу порцію за один раз. Овочі та фрукти, що містять велику кількість води не варто заморожувати самостійно, адже після розморожування вони стануть в'ялими, водянистими та непривабливими.
Коментарі