вівторок, 18 серпня 2015 07:35

Сепаратисти створюватимуть видимість масового наступу

— Мінські перемовини ­насправді зірвано, — заявив 16 серпня в Донецьку ватажок бойовиків ДНР Олександр Захарченко, 39 років. Мовляв, українські війська готові пере­йти в ­наступ. — Нам протистоять близько 65 тисяч осіб. ­Очікувань, що все завершиться миром — ми цього сказати не можемо.

— Це перекладання відповідальності з хворої голови на здорову, — коментує заяву політолог Віктор Небоженко, 62 роки. — Насправді Путін готує широкомасштабні провокації. Йдеться не про наступ. Будуть одночасні загострення ситуації по всій лінії фронту — порушення перемир'я. У них немає сил на просування далі по українській території. Бо прекрасно розуміють, що найменший неправильний рух поставить їх у незручне становище. Для них головне — створити видимість масового наступу.

Путін хоче змусити Україну підписати додатковий ­протокол. Щоб це зробили ­малозрозумілі особи із сепаратистських "республік" — ­наприклад, той же Захарченко — і прези­дент України Петро Порошенко. Але гендиректор фірми не підписує документи з охоронцем іншої ­контори. Бо вони — не рівня. Тому ­Захід такий договір не визнає. Та й Порошенко на це не піде.

Зараз ви читаєте новину «Сепаратисти створюватимуть видимість масового наступу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути