понеділок, 05 грудня 2011 05:00

Виграш у лотерею можна вирахувати

Автор: малюнок: Володимир Казаневський
 

У Черкасах почали активніше розкуповувати лотерейні білети. Беруть по кілька штук. Розраховують в основному на удачу, проте дехто має свої алгоритми й забобони.

— Ми із сім'єю граємо з першого тиражу. Щоразу купляю не більше двох білетів, інколи через інтернет. Найбільша сума виграшу в мене 2 тисячі гривень. Знайомі вигравали й 10. Кілька разів був у студії "Хто там". 2008 року, якраз почалася криза, при мені чоловік із Черкас виграв квартиру, — кладе білет у портмоне працівник банку 35-річний Сергій Степаненко.

У черзі по білети у Головпоштамті стоїть Валентина Володимирівна, 59 років.

— Грає тільки чоловік, а купувати лотерею посилає мене, мовляв, "на фарт". Грає дуже давно, схем ніяких не розробляємо. Я ходю кажду неділю та й всьо, а виграшу нема.

25-річний Георгій Скиба з Умані створює власну систему гри в лотерею. Щонеділі купує кілька лотерейних білетів "Лото Забава".

— Вигравав кілька разів по кілька сотень гривень. Зараз вивчаю систему, аналізую кожен розіграш та всі результати. Якщо довгий час спостерігати за кожним розіграшем, можна вирахувати частоту випадання кожного номера на тираж, визначити, скільки та чи інша кулька не випадала, визначити номери так званих заморожених номерів — які або взагалі не випадають, або дуже рідко.

Великою популярністю серед гравців у лотерею має система австрійського математика Димитрова — так звана транзитна.

— Транзитні числа — це числа, які мають високі частоти випадання і парні зв'язки, — пояснює Георгій. — Наприклад, я можу дати 50 відсотків гарантії, що під час наступного розіграшу випаде число від 1 до 13.

Найбільший виграш в області становив 3 млн 300 тис. грн. Востаннє у вересні в прямому ефірі "Лото Забави" подружжя з Корсуня-Шевченківського отримало 396 тис. грн.

— Ці чоловік і жінка вже були в нас, — говорить 36-річний Сергій Безвугляк із регіонального офісу представництва МСЛ. — Коли зайшли, ми зразу зрозуміли, що це вони. Обоє були в такому стані, наче тиждень не спали. Пішли від нас, так до кінця й не зрозуміли, що справді виграли. Кажуть, що білети купують щотижня. По два. Цього разу під час прямого ефіру дома була лише дружина, чоловік працював. Жінка перевірила спочатку свій білет, а згодом чоловіка. Насправді вони могли бути володарями 9 мільйонів. Їм не вистачило лише цифри 68.

Цього року в березні чоловік із Золотоноші виграв 500 тис. грн.

— Тоді виграш становив мільйон гривень. Горизонтальні лінії закреслили двоє в Україні. Тому суму розділили. Чоловік із Золотоноші середніх років. Йому перед цим приснився сон. Каже: "Їду на велосипеді, така гарна дорога вниз. І тут яма. Ледве туди не впав, але обминув і поїхав далі. Розтлумачив сон, що хоч і виграв, але ж не повну суму". Люди вірять у забобони. Одна жінка, здається з Ватутіного, купляла 22 білети, 22 числа, о 22 годині 22 хвилини. Раз на місяць 100–200 тисяч гривень припадає на виграші черкасців, — продовжує Сергій Безвугляк.

Розповсюджувачка лотерейних білетів 26-річна Яніна Медведенко каже, що в багато кого є забобони.

— Якось прийшла бабуся. Питає, хто з нас Яна. Кажу, я. Розповідає: "Ви мені приснилися. Звечора я просила в Бога виграти в лотерейний білет. І сниться, що тримаю три білети "Лото Забави", і на середньому написане ваше ім'я". Так вона по всьому місту шукала реалізатора, якого б звали Яна. Є люди, які купляють астрологічні прогнози з інформацією про те, в які ігри їм краще грати. Є такі, що беруть білети лише з сьомої до восьмої години. Дехто приходить у певний день, інші тільки в один і той же час. Найбільше за раз купляли 25 штук.

Зараз ви читаєте новину «Виграш у лотерею можна вирахувати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути