Четвер, 24 січня 2008 18:22

На Дніпрі зник рибалка Михайло Полтавець

21 січня на Дніпро до Черкас приїхав порибалити 65-річний Михайло Полтавець із Вознесенського Золотоніського району. Напередодні він уже ловив на цьому місці.

— Коли почався дощ, то сказав, що піде десь пересидить, — розповідає Костянтин Проценко, 41 рік, із МНС в Черкаській області. — Єдине, що спитав у інших рибалок, чи можна перейти через фарватер на іншу сторону під міст дамби. Ті сказали, що не знають, який там лід. Ніхто не звернув уваги, в яку сторону він пішов. Ми обійшли дільниці дамби, район кафе "Бочка" і острів. До фарватеру наблизитися не змогли — вже дуже тонкий лід.

За словами сина Полтавця, Олександра Михайловича, у батька були проблеми з тиском. Він ніколи не затримувався на рибалці.

— Я набрав на мобільний близько 17-ї години, бо мав зустріти у Пальмирі о 18.20 з потяга, — каже чоловік. — Телефон був поза зоною. І з поїзда не зійшов. Я поїхав сам шукати на Дніпрі в районі дамби. Але батька ніде не було. Ми вже дізналися, що востаннє його бачили в обід.

Михайло Полтавець працював на Пальмирському цукрозаводі. Має дружину Галину Іванівну і двох синів. Обидва нині шукають батька.

Зараз ви читаєте новину «На Дніпрі зник рибалка Михайло Полтавець». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода