Перша леді Олена Зеленська у Києві зустрілась з мером Парижа - Анн Ідальго.
За словами дружини президента, вони обговорили можливість для української делегації відвідати Париж, щоб перейняти досвід колег.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Віддаю шану за мужність і незламний дух" - Олена Зеленська висловила підтримку Кейт Міддлтон
"Наші люди з інвалідністю, які отримали її через війну чи інші життєві обставини, повинні мати всі можливості для повноцінного життя. Бо лише тоді матиме повноцінне життя й усе суспільство", - наголосила Зеленська.
Для зустрічі перша леді обрала стриманий, але вишуканий образ. Одягла штанний костюм сіро-зеленого кольору. Образ доповнила поясом на талії і масивними сережками.
Переглянути цей допис в Instagram
Раніше Зеленська поділилась, з якими труднощами зіштовхнулась у вихованні дітей. В інтерв'ю британському журналісту Пірсу Моргану, дружина президента зазначила, що їй важко говорити з 11-річним Кирилом і 19-річною Олександрою про війну.




















Коментарі
1