субота, 28 жовтня 2023 10:00

Студентка юридичного платить за навчання за допомогою еротичних зйомок
11

Емілі Косеа заробляє на еротичних зйомках і платить за навчання
Фото: instagram.com/hotblockchain
Емілі Косеа заробляє на еротичних зйомках і платить за навчання
Емілі Косеа заробляє на еротичних зйомках і платить за навчання
Емілі Косеа заробляє на еротичних зйомках і платить за навчання
Емілі Косеа заробляє на еротичних зйомках і платить за навчання

20-річна Емілі Косеа з Лос-Анджелеса навчається на подвійній спеціальності "Наука про прийняття рішень" і "Бізнес-адміністрування". Її мета - вступити до юридичної школи. І завдяки кар'єрі 18+ це вдається.

Вона бореться за правовий захист жінок, а у вільний час знімається у еротичних фотосесіях. Про це пише таблоїд Daily Star.

Жінка почала фотографуватися для Playboy після того, як її надихнула американська модель і актриса Джесіка Хан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 33-річна вчителька після уроків знімається для Playboy

"Заробіток, який я отримую від Playboy, повністю фінансує мою освіту. Бути моделлю - це все одно, що надіти броню. Я дійсно відчуваю себе членом сім'ї Playboy, і це супроводжується відчуттям безпеки, яке я б ні на що не проміняла", - пояснила Косеа.

В основному вона створює контент, який зосереджується на її повсякденному житті. У вільний час жінка веде відеоблоги, робить селфі та публікує фотографії в бікіні. Їй вдається все поєднувати, але часом це "дуже важко".

"Коли я дивлюся на свою кімнату в гуртожитку або заходжу в клас і згадую, що я в коледжі своєї мрії, я згадую, чому так старанно працюю. Дуже приємно знати, що моя робота може допомогти іншим жінкам досягти їхніх цілей. Зрештою, Playboy дав мені свободу - кожна на це заслуговує", - підсумувала юристка.

Бразильська модель 21-річна Бабі Паломас заробляє $30 тис. на онлайн-послугах "дружини на прокат". Робить те, що ненавидять інші жінки. Має понад 110 тис. підписників в Instagram. Завдяки новій роботі, у неї з'явилося багато шанувальників чоловічої статі. Чоловіки платять їй за перегляд футбольного матчу, або фільму без нарікань. Паломас навіть змушує хлопців відкриватися їй і обговорювати своє особисте життя.

Зараз ви читаєте новину «Студентка юридичного платить за навчання за допомогою еротичних зйомок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч
  • Ваш варіант (напишіть у коментарях)
Переглянути