Телеведуча Ксенія Собчак похизувалась черговим фото у купальнику. Знімок зірка опублікувала на своїй сторінці у соціальній мережі. На фото Ксенія позує на берегу та демонструє стрункі ніжки.
Читайте також: Ксенія Собчак в рясі священника образила вірян
Нагадаємо, зірка розповіла, що їй було дуже складно розстатися з вагою.
"Схуднути коли реального зайвої ваги немає-дуже важко. За тиждень харчування " аки пташка"вигнали тільки 2кг. І це незважаючи на щоденні тренування, походи в гори і йогу. Організм за кожен грам бореться насмерть. Ну хоча б тут смачно і дуже красиво - худнути в "лікарні" накшталт цієї це зовсім суїцидально, а тут - "дикий люкс" як каже мій чоловік", - написала Ксенія.
Фанати Собчак дивуються, навіщо їй знадобилося худнути, так як на їх думку, вона і так струнка.
"А навіщо худнути якщо зайвої ваги немає? Це ж шкідливо! І 2кг за тиждень це багато навіть для тих, у кого зайва вага є"
"Навіщо вам худнути? Шкапою станете"
"Ксенія, на мій погляд ви виглядаєте чудово, і худнути вже нікуди", - пишуть шанувальники.




















Коментарі