Фіналістка 10-го сезону проєкту "Зважені та щасливі" Маґдалина Димид відверто розповіла про особисте життя та зізналася, у яких стосунках перебуває з своїм тренером Олексієм Новіковим, з яким їй приписували роман.
В інтерв'ю на проєкті "КЕЙС" вона поділилася, що приблизно за місяць після фіналу у неї з'явилися нові стосунки. Із майбутнім бойфрендом дівчина познайомилася на християнському сайті знайомств. За її словами, на початку спілкування чоловік не знав про її участь у телешоу. Згодом він сам знайшов сторінку Маґди в соцмережах і дізнався про її публічність, однак це не справило на нього особливого враження.
"Він мене не знав. Я не давала йому свій Instagram, а потім просто написав моє ім'я і знайшов мене. Для нього це, скоріше, був відштовхуючий фактор", - відмітила зірка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анна Різатдінова зізналася, чи вільне її серце після розриву з колишнім нардепом
Димид зазначила, що стосунки не були тривалими. З часом у парі виникли ревнощі до її тренера - найсильнішої людини світу, стронгмена Олексія Новікова.
"Він мене кинув, тому що він приревнував до Олексія", - пояснила знаменитість.
Вона припустила, що ексобранець не був готовий до такого формату спілкування та близької дружби з іншими чоловіками.
"Можливо, він чесно собі зізнався, що не готовий мене ділити з якимись іншими чоловіками", - зазначила дівчина, підкресливши, що розрив став для неї непростим та емоційним випробуванням.
Після фіналу шоу серед глядачів почали ширитися чутки про можливий роман між Маґдою та її тренером. Підставою для цього стали емоції спортсмена під час фіналу та їхня активна комунікація в соцмережах.
Димид розвіяла чутки про романтичні стосунки та зазначила, що між ними лише дружба. Олексій продовжує допомагати їй стежити за результатами після проєкту. Вона регулярно надсилає тренеру звіти про свою вагу та фотографії, щоб разом контролювати прогрес.
"У нас чисто дружні стосунки. Хоча він далі мене тренує: я йому скидаю звіти, скільки важу, фоткаю себе, щоб ми бачили мій прогрес. Я думаю, що ми з Олексієм занадто різні, щоби ставати парою. У нас різні світогляди", - розповіла зірка.
Перед тим Димид відверто розповіла про проблеми зі здоров'ям після завершення шоу. Вона поділилася, що після стрімкого схуднення на 65 кілограмів її самопочуття погіршилося і вона потрапила до лікарні. Медики наполягли на терміновій операції на жовчному міхурі. Знаменитість зізналася, що тепер змушена все життя дотримуватися спеціальної дієти. Втім, за її словами, вона сприймає це не як покарання, а як можливість підтримувати форму.




















Коментарі